fbpx

Strefa
projektanta

ZAMÓW WYCENĘ

Szare Miraże

Monochromatyczna kolekcja składa się z tapet, dla których punktem wyjścia były rysunki Franciszka Michałka wykonane w połowie lat 60. XX wieku. Brak koloru świetnie rekompensuje maestria rysunku oraz bogactwo i różnorodność faktur, tworzących subtelny surrealistyczny klimat poszczególnych projektów. Finezyjne postacie ludzi, zwierząt, wizje krajobrazu miejskiego szczególnie przypadną do gustu osobom wrażliwym na niuanse, poszukiwaczom oryginalnych rozwiązań plastycznych. Każda z tapet w tej kolekcji intryguje zarówno stylem, formą, jak i klimatem.

Wzory tapet z kolekcji Szare Miraże wybiera się tak jak dzieła sztuki, odwołując się do emocji. Każdy harmonijnie zintegruje się z wnętrzem urządzonym w dowolnym stylu. Mogą one stanowić swoisty kontrapunkt dla nasyconych czy pastelowych barw mebli i dodatków lub dopełnienie czarno-białej stylizacji. Stworzą też świetną kompozycję z naturalną zielenią. I tak jak obrazy, Szare Miraże nie lubią konkurencji, warto oddać im w samodzielne władanie całą ścianę, efekt gwarantowany.

Szczegółowe informacje na temat użytkowania i właściwości naszych tapet artystycznych znajdziecie Państwo w zakładce Strefa Projektanta.

Pin It on Pinterest

Share This