fbpx

STREFA PROJEKTANTA

STREFA
PROJEKTANTA

 

ZAMÓW WYCENĘ

 

Ceramika artystyczna

Oferta FREZO obejmuje unikatową, ręcznie wykonaną ceramikę ozdobną. Inspirowane wzornictwem lat 50. i 60. dzieła stanową doskonałe uzupełnienie naszych ściennych dekoracji. Ceramika FREZO przygotowywana jest na indywidualne zamówienie, co gwarantuje, że każda patera, misa, wazon czy butelka są niepowtarzalne i unikatowe.

Zachęcamy do zapoznania się ze zrealizowanymi kolekcjami oraz uruchomienia wyobraźni, ponieważ mogą Państwo wskazać wzór z naszych tapet czy tkanin, który stanie się inspiracją do stworzenia wazy, patery czy misy.

Wszystkie dekoracje ceramiczne przygotowywane są ręcznie, na indywidualne zamówienie, co gwarantuje, że każda patera, misa, wazon czy butelka są niepowtarzalne i unikatowe.

ZAMÓW WYCENĘ

Talerze ceramiczne, autor Kasia Olechnicka, 2021.

Figurki ceramiczne z serii „Mirbale”, autor Kasia Olechnicka, 2020.

Ceramiczne butle rysunkowe, wykonane i zaprojektowane przez Kasię Olechnicką, inspirowane tapetą „Wół czterooki” i innymi wzorami z kolekcji „Szare Miraże”.

Szkice Kasi Olechnickiej do ceramiki inspirowanej tapetą „Kruki i wrony mają ogony”.

Patera „W kropki” swą formę, kolorystykę i kształt zawdzięcza naszej kolekcji tapet „Czarodziejski las” nagrodzonej prestiżowym znakiem Must Have (2017)

Figurki ceramiczne

Ceramika dekoracyjna

Szczegółowe informacje na temat użytkowania i właściwości naszej ceramiki znajdziecie Państwo w zakładce Strefa Projektanta.

Pin It on Pinterest

Share This