fbpx

Dodatki

Poduszki

Poduszki dekoracyjne to sposób na najszybszą metamorfozę wnętrza. Dzięki nim każde pomieszczenie stanie się bardziej przytulne, a nasze nietuzinkowe wzornictwo sprawi, że również wyjątkowe i niepowtarzalne. Poduszki FREZO wizualnie nawiązują do innych produktów naszej marki, wzajemnie się uzupełniających.

Ceramika

Oferta FREZO obejmuje unikatową, ręcznie wykonaną ceramikę ozdobną. Inspirowane wzornictwem lat 50. i 60. kolekcje ceramiki stanową doskonałe uzupełnienie naszych ściennych dekoracji. Ceramika FREZO przygotowywana jest na indywidualne zamówienie, co gwarantuje, że każda patera, misa, wazon czy butelka są niepowtarzalne i unikatowe.

Postery

Postery FREZO to fragmenty malowideł ściennych z okresu PRL oraz współczesne projekty, nawiązujące stylistycznie do klimatu lat 50 i 60. Wydajemy je w dwóch rozmiarach, na grubym papierze 200g, stosując druk najwyższej jakości. Postery wysyłamy nieoprawione w dobrze zabezpieczonych, kartonowych tubach.

Obrazy wielkoformatowe

Obrazy wielkoformatowe są doskonałą alternatywą dla tapet, sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach, w których mural jest zbyt dominujący. Mogą również stanowić nawiązanie do tapety czy tkaniny  jako akcent w innym pomieszczeniu. Obrazy przygotowywane są na wysokiej jakości płótnie, naciągniętym na drewniane krosno. Dostępne są w wielu rozmiarach, każdorazowo dostosowywane do Państwa indywidualnych potrzeb. 

Szczegółowe informacje na temat użytkowania i właściwości naszych dodatków znajdziecie Państwo w zakładce Strefa Projektanta.

Pin It on Pinterest

Share This