DEKORACJE UZUPEŁNIAJĄCE

Strefa Architekta

Sklep online

Dekoracje uzupełniające

Nasze unikatowe wzornictwo dostępne jest również w mniejszych formach pod postacią dodatków wnętrzarskich. Znajdziecie Państwo wśród nich gotowe poduszki wykonane z bawełny lub weluru, oryginalną, ręcznie robioną ceramikę inspirowaną wzorami z naszych projektów oraz autorskie postery i obrazy wielkoformatowe. Zaproponowane przez nas wzory i formy dodatków mogą stać się inspiracją do stworzenia innych elementów wyposażenia wnętrz dopasowanych do potrzeb konkretnego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, ale również jesteśmy otwarci na nietypowe propozycje.

Grafiki na dibondzie

Grafiki na dibondzie są doskonałą alternatywą dla tapet, sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach, w których wielkoformatowy mural jest zbyt dominującym elementem.

Postery

Postery FREZO to motywy z malowideł ściennych z okresu PRL oraz współczesne projekty, nawiązujące stylistycznie do surrealizmu i abstrakcji.

Poduszki

Poduszki dekoracyjne to sposób na najszybszą metamorfozę wnętrza. Dzięki nim każde pomieszczenie stanie się bardziej przytulne, a nasze nietuzinkowe wzornictwo sprawi, że również wyjątkowe i niepowtarzalne. Poduszki FREZO wizualnie nawiązują do innych produktów naszej marki, wzajemnie się uzupełniających.

Ceramika

Oferta FREZO obejmuje unikatową, ręcznie wykonaną ceramikę ozdobną. Inspirowane wzornictwem lat 50. i 60. kolekcje ceramiki stanową doskonałe uzupełnienie naszych ściennych dekoracji. Ceramika FREZO przygotowywana jest na indywidualne zamówienie, co gwarantuje, że każda patera, misa, wazon czy butelka są niepowtarzalne i unikatowe.

Tkaniny dekoracyjne

Tkaniny FREZO znajdują zastosowanie jako dekoracja okien, foteli, kanap, łóżek, czy stołu. Świetnie sprawdzą się jako materiał do uszycia zasłon, obrusów, bieżników oraz poduszek. Tkaniny obiciowe dadzą nowe życie kanapom, fotelom i krzesłom.