Obrazy wielkoformatowe
Obrazy wielkoformatowe są doskonałą alternatywą dla tapet, sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach, w których mural jest zbyt dominujący. Mogą również stanowić nawiązanie do tapety czy tkaniny jako akcent w innym pomieszczeniu. Obrazy przygotowywane są na wysokiej jakości płótnie, naciągniętym na drewniane krosno. Dostępne są w wielu rozmiarach, każdorazowo dostosowywane do Państwa indywidualnych potrzeb.
Postery
Postery FREZO to fragmenty malowideł ściennych z okresu PRL oraz współczesne projekty, nawiązujące stylistycznie do klimatu lat 50 i 60. Wydajemy je w dwóch rozmiarach, na grubym papierze 200g, stosując druk najwyższej jakości. Postery wysyłamy nieoprawione w dobrze zabezpieczonych, kartonowych tubach.
Tkaniny dekoracyjne
Tkaniny FREZO znajdują zastosowanie jako dekoracja okien, foteli, kanap, łóżek, czy stołu. Świetnie sprawdzą się jako materiał do uszycia zasłon, obrusów, bieżników oraz poduszek. Tkaniny obiciowe dadzą nowe życie kanapom, fotelom i krzesłom.
Poduszki
Poduszki dekoracyjne to sposób na najszybszą metamorfozę wnętrza. Dzięki nim każde pomieszczenie stanie się bardziej przytulne, a nasze nietuzinkowe wzornictwo sprawi, że również wyjątkowe i niepowtarzalne. Poduszki FREZO wizualnie nawiązują do innych produktów naszej marki, wzajemnie się uzupełniających.
Ceramika
Oferta FREZO obejmuje unikatową, ręcznie wykonaną ceramikę ozdobną. Inspirowane wzornictwem lat 50. i 60. kolekcje ceramiki stanową doskonałe uzupełnienie naszych ściennych dekoracji. Ceramika FREZO przygotowywana jest na indywidualne zamówienie, co gwarantuje, że każda patera, misa, wazon czy butelka są niepowtarzalne i unikatowe.