fbpx

STREFA PROJEKTANTA

STREFA
PROJEKTANTA

 

ZAMÓW WYCENĘ

 

Tkaniny

Tkaniny FREZO znajdują zastosowanie jako dekoracja okien, foteli, kanap, łóżek, czy stołu. Świetnie sprawdzą się jako materiał do uszycia zasłon, obrusów, bieżników oraz poduszek. Tkaniny obiciowe dadzą nowe życie kanapom, fotelom i krzesłom.

Oferujemy tkaniny z bawełny – gabardynę, panamę, satynę i woal, naturalny len oraz sztuczne tkaniny obiciowe – welur i plecionkę. Każda z nich różni się gramaturą: cienki woal; średnia satyna; gruba panama, gabardyna, len, welur i plecionka. Wszystkie tkaniny są wykończone zgodnie z certyfikatem OEKO-TEX, tym samym są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach negatywnie wpływających na stan zdrowia.

ZAMÓW WYCENĘ

Kolekcje tkanin

Kalejdoskop

Tkaniny z wyrazistymi wzorami, w intensywnych kolorach. Doskonale sprawdzą się jako materiał do uszycia zasłon, poduszek, a także jako tkanina obiciowa do mebli tapicerowanych.

Zmierzch

Tkaniny w ciemnejszych odcieniach, inspirowane sztuką i rękodziełem etnicznym. Doskonale sprawdzą się jako materiał do uszycia zasłon, poduszek, a także jako tkanina obiciowa do mebli tapicerowanych.

Mgły

Tkaniny utrzymane w spokojnej, pastelowej kolorystyce. Doskonale sprawdzą się jako materiał do uszycia subtelnych i delikatnych zasłon, a także jako tkanina obiciowa w jasnych odcieniach.

Kreski

Delikatne tkaniny utrzymane w surrealistycznym, rysunkowym stylu, w czarno-białych lub pastelowych kolorach. Zaprojektowane jako materiał do uszycia firan lub przezroczystych zasłonek z woalu.

Wzornictwo tkanin nawiązuje do pozostałych naszych produktów , co umożliwia stworzenie spójnego klimatu w projektowanym wnętrzu, jednocześnie nadając mu oryginalny charakter.

Szczegółowe informacje na temat użytkowania i właściwości naszych tkanin znajdziecie Państwo w zakładce Strefa Projektanta.

Pin It on Pinterest

Share This