fbpx

Strefa projektanta

W Strefie Projektanta znajdziecie Państwo informacje o naszych produktach, ich charakterystykę oraz możliwości zastosowania. Nasze wzornictwo to spójny koncept, jesteśmy jednak otwarci również na nieszablonowe rozwiązania, w których może być ono punktem wyjścia, swego rodzaju inspiracją, do nietypowych rozwiązań we wnętrzach Państwa klientów, zarówno pod względem plastycznym, jak i technicznym. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

O tapetach

Tapety FREZO przygotowywane są ze szczególną dbałością o to, by zachowały malarski charakter. Dzięki temu oryginalne dzieła z drugiej połowy XX wieku przeniesione na tapety nie tracą swych walorów artystycznych. Sprawiają one wrażenie namalowanych lub narysowanych ręcznie.

O tkaninach

Tkaniny FREZO znajdują zastosowanie jako dekoracja okien, foteli, kanap, łóżek, czy stołu. Świetnie sprawdzą się jako materiał do uszycia zasłon, obrusów, bieżników oraz poduszek. Tkaniny obiciowe dadzą nowe życie kanapom, fotelom i krzesłom.

O dodatkach

Nasze unikatowe wzornictwo dostępne jest również w mniejszych formach pod postacią dodatków wnętrzarskich.  Znajdziecie Państwo wśród nich gotowe poduszki wykonane z bawełny lub weluru, oryginalną, ręcznie robioną ceramikę inspirowaną wzorami z naszych projektów oraz autorskie postery i obrazy wielkoformatowe.

O obrazach

Nasze obrazy inspirowane historycznymi projektami dostępne są w wielu rozmiarach, każdorazowo indywidualnie dostosowywane do Państwa potrzeb. Obrazy wielkoformatowe prawdzają się w mniejszych wnętrzach, gdzie tapeta na całej ścianie jest elementem zbyt dominującym.

O ceramice

Oferta FREZO obejmuje unikatową, ręcznie wykonaną ceramikę ozdobną. Inspirowane wzornictwem lat 50. i 60. dzieła stanową doskonałe uzupełnienie naszych ściennych dekoracji. Ceramika przygotowywana jest na indywidualne zamówienie, co gwarantuje, że każda patera czy wazon są niepowtarzalne i unikatowe.

Tekstury CAD

Poproś o wycenę

Pin It on Pinterest

Share This