STREFA ARCHITEKTA

STREFA PROJEKTANTA

O płytkach ceramicznych

TEKSTURY CAD

ZAMÓW WYCENĘ

Płytki ceramiczne FREZO wzorniczo nawiązują do naszych tapet, tkanin oraz dodatków. Mogą być stosowane jako dekoracja ścienna w kuchni, łazience czy przedpokoj. Kafle przygotowujemy podobnie jak tapety, na zamówienie, jako całościową dekorację (mural) dostosowaną do wielkości ściany lub jako pojedyncze sztuki z naszej oferty wzorów.

Nasze kafle pokryte są warstwą szkliwa, wypalane w temperaturze 1100 stopni. Płytki są produktem bardzo trwałym, wykonywanym w kilku rozmiarach, od małych mozaik 4,8×4,8 cm do dużych kafli 75×25 cm.

 

RODZAJE DEKORACJI CERAMICZNYCH

Kafle ceramiczne

Pojedyncze płytki z wzorami z naszych stałych kolekcji kafli o wymiarach:
20 x 20 cm | 25 x 40 cm | 25 x 60 cm | 25 x 75 cm

 

Mural z płytek ceramicznych

Murale z kafli ceramicznych przygotowujemy podobnie jak tapety, na zamówienie, jako całościową dekorację dostosowaną do wielkości i proporcji ściany, korzystając z naszych wzorów tapet czy tkanin.

 

Mozaika ceramiczna

Przygotowywana w plastrach z wzorami z naszych stałych kolekcji.
Wymiar pojedyńczej płytki 4,8 cm x 4,8 cm

 

Czas realizacji

Do 30 dni lub ustalany indywidualnie.

MONTAŻ I CZYSZCZENIE

Montaż kafli

Montaż kafli sugerujemy powierzyć profesjonalistom. Nie ma żadnych specjalnych zaleceń dotyczących kładzenia naszych kafli poza prawidłowym stosowaniem zasad sztuki budowlanej.

 

Montaż mozaik

Mozaiki przygotowane są w formie plastrów. Małe kafle (4,8×4,8 cm) są ułożone i nalepione na folię o rozmiarach 30×30 cm. Każdy plaster składa się z 36 małych płytek ułożonych z 2mm przerwą na fugę. Montaż odbywa się podobnie jak większych kafli z tym, że po nałożeniu plastra na ściane folia, która je łączy jest usuwana.

 

Czyszczenie

Do czyszczenia naszych płytek ceramicznych można używać chemii i detergentów ogólnodostępnych na rynku, przeznaczonych do pielęgnacji ceramiki łazienkowej i kuchennej.

Strefa Architekta

Szczegółowe informacje na temat użytkowania i właściwości naszych produktów znajdziecie Państwo w zakładce Strefa Architekta.