fbpx

Strefa
projektanta

ZAMÓW WYCENĘ

Surrealismus

Kolekcja tapet o szerokiej i zróżnicowanej tematyce obejmującej zarówno motywy zwierzęce, roślinne czy architektoniczne, jak i stylizowane postaci ludzkie. Składają się na nią obrazy, rysunki oraz monotypie Franciszka Michałka z lat 60. XX wieku oraz kilka współczesnych kompozycji jego syna. Znajdziemy tu zarówno propozycje dla koneserów sztuki, jak i wielbicieli klarownego współczesnego designu. Utrzymane w onirycznym klimacie prace sprzed półwiecza, zachwycają mistrzowskim rysunkiem i finezją detali. Monochromatyczne czy utrzymane w przytłumionej palecie barw oryginały kontrastują ze współczesnymi adaptacjami o intensywnej nasyconej kolorystyce.

Podobnie jak inne nasze kolekcje tapety Surrealismus sprawdzą się w roli wielkoformatowych murali lub akcentów w większych wnętrzach. Podkreślą funkcje relaksacyjne przestrzeni, np. salonu, gdzie zyskają dodatkowy wyraz oświetlone blaskiem rozpalonego kominka. Skutecznie wykreują też atmosferę intymności, np. w głównej sypialni.

W 2017 tapeta „Ludojad” została doceniona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego nominacją w konkursie „Dobry Wzór” dla najlepiej zaprojektowanych produktów w Polsce.

Szczegółowe informacje na temat użytkowania i właściwości naszych tapet artystycznych znajdziecie Państwo w zakładce Strefa Projektanta.

Pin It on Pinterest

Share This