fbpx

Strefa
projektanta

ZAMÓW WYCENĘ

Czarodziejski Las

Kolekcja łączy w sobie cechy ponadczasowego designu z wartościami wysokiej klasy malarstwa, zaskakując bogactwem kształtów, barw i faktur. Inspirowane światem roślin nastalgiczne projekty wykreował w latach 70. ubiegłego wieku Franciszek Michałek. Jego murale dla sanatoriów w Ciechocinku zmienione współcześnie w wielkoformatowe tapety nie straciły nic ze swojej magii. Pobudzają emocje, uchylając drzwi do wewnętrznego świata naszej wyobraźni. Jednocześnie dzięki wysmakowanej palecie barw opartej na odcieniach błękitów i zieleni zachowały łagodzącą napięcie, wyciszającą moc.

Tapety z kolekcji Czarodziejski Las potrafią zdominować przestrzeń, dlatego polecamy je szczególnie do hoteli czy dużych otwartych biur. Natomiast odpowiednio wyeksponowane w mniejszych wnętrzach przyciągną uwagę, stając się osią dla niebanalnych aranżacji. Choć naturalnie kojarzą się ze stylem boho, harmonijnie wpisują się w nurt nostalgii za czasami PRL-u, trendy futurystyczne a nawet glamour.

W 2017 roku kolekcja tapet Czarodziejski Las została uhonorowana prestiżowym znakiem Must Have, przyznawanym przez ekspertów Łódź Design Festival.

Szczegółowe informacje na temat użytkowania i właściwości naszych tapet artystycznych znajdziecie Państwo w zakładce Strefa Projektanta.

Pin It on Pinterest

Share This