archiwum aktualności

FREZO docenione przez IWP

FREZO docenione przez IWP

Nasze adaptacje malowideł ściennych sprzed pół wieku zostały docenione przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie i znalazły się w gronie finalistów konkursu „Dobry Wzór 2017″. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy pokonkursowej w okresie 27 października do 3 grudnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie. Wystawa czynna będzie od wtorku do niedzieli. Wstęp…

Znak Must Have 2017 dla kolekcji „Czarodziejski Las”

Znak Must Have 2017 dla kolekcji „Czarodziejski Las”

Miło nam poinformować, że kolekcja tapet „Czarodziejski Las”, która powstała w oparciu o projekty i szkice autorstwa Franciszka Michałka otrzymała znak Must Have 2017 przyznawany przez Łódź Design Festival.

Ludojad z nominacją IWP

Ludojad z nominacją IWP

Tapeta „Ludojad” została nominowana do konkursu „Dobry Wzór 2017″ organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

FREZO w Strefie Designu

FREZO w Strefie Designu

Data: 3-5.03.2017 – Miejsce: Biznes Klub na PGE Narodowym w Warszawie – Stoisko: 41 – „Interesujesz się urządzaniem wnętrz? Musisz tam być! Strefa Designu ewa & wnętrze na Targach Dom Inteligentny 2017 będzie wydarzeniem, jakiego w Polsce dotąd nie było. Nigdy wcześniej w jednym miejscu i czasie nie zebrało się bowiem tak doborowe towarzystwo” –…

Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
Pejzaż bez Ciebie

Pejzaż bez Ciebie

Na potrzeby scenografii koncertu „Pejzaż bez Ciebie” poświęconemu twórczości Agnieszki Osieckiej specjalnie zaprojektowaliśmy tapetę, którą będziecie mogli zobaczyć już we wtorek, 1-go listopada w godzinie 15.55 w TVP1. Serdecznie zapraszamy ! fot. dzięki uprzejmości organizatorów Festiwalu Pejzaż bez Ciebie.

Wystawa „Tapety z duszą” w ramach Gdynia Design Days 2016

Wystawa „Tapety z duszą” w ramach Gdynia Design Days 2016

Franciszek Michałek to jedna z najciekawszych postaci powojennej sceny artystycznej Torunia i Bydgoszczy. Jego zapomniane malowidła ścienne, zdobiące w latach 1950 – 1980 wnętrza sanatoriów, restauracji i budynków publicznych oraz inspirowane nimi tapety, przywrócone zostaną do świadomości dzisiejszego odbiorcy podczas tegorocznej edycji festiwalu Gdynia Design Days 2016. Podczas GDD zaprezentowane zostaną projekty i szkice autorstwa…

FREZO w Strefie Designu Ewy Mierzejewskiej

FREZO w Strefie Designu Ewy Mierzejewskiej

Poniżej nasza krótka fotorelacja z tegorocznej Strefy Designu Ewa i Wnętrze. Dziękujemy bardzo za świetne przyjęcie, dziesiątki inspirujących rozmów, mnóstwo nowych kontaktów. Dziękujemy Pani Ewie Mierzejewskiej za doskonałą organizację oraz profesjonalne wsparcie podczas imprezy. Szczególne podziękowania kierujemy do BarcelonaConcept za wspaniałe meble, które specjalnie na to wydarzenie przyleciały do nas ze słonecznej Katalonii.

Nasze tapety w Dzień Dobry TVN

Nasze tapety w Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym programie Dzień Dobry TVN gościły nasze tapety. Opowiadała o nich niezastąpiona Ewa Mierzejewska Link do nagrania (drugie video od góry): kliknij tutaj

FREZO w Strefie Designu Ewy Mierzejewskiej

FREZO w Strefie Designu Ewy Mierzejewskiej

Pojawimy się w kwietniu w Krakowie, na specjalne zaproszenie Pani Ewy Mierzejewskiej, wieloletniej redaktor naczelnej Dom&Wnętrze oraz „Martha Stewart Living” (edycja polska), prowadzącej programy telewizyjne o architekturze i designie, właścicielki portalu „ewa&wnętrze”, najlepszej polskiej blogerki designu. Wydarzenie będzie miało miejsce na targach DOM INTELIGENTNY  w supernowoczesnym centrum EXPO KRAKÓW w dniach 8-10 kwietnia.

Postery 70X100 cm

Postery 70X100 cm

Zapraszamy serdecznie do działu „Dodatki” z naszymi autorskimi posterami w rozmiarze 70X100 cm. Cena: 120 zł + VAT 23% | http://frezo.pl/dodatki/plakaty/

Kolekcja „Equus”

Kolekcja „Equus”

Miło nam Państwa poinformować o wprowadzeniu nowej kolekcji tapet „Equus”, która powinna zainteresować miłośników jeździectwa. Kolekcja powstała we współpracy ze znakomitą malarką i wielbicielką koni Katarzyną Stefanowicz, której prace w swoich zbiorach posiadają min. Charlie Watts z Rolling Stones oraz książę Bahrajnu Salman bin Hamad bin Isa Al Khalif.

Wschód Słońca na Oddziale Hematologii

Wschód Słońca na Oddziale Hematologii

Z przyjemnością  prezentujemy tapetę „Wschód Słońca” z kolekcji „Zaczarowany Las” którą ufundowaliśmy na rzecz Oddziału Hematologii toruńskiego Szpitala Miejskiego. Wymiary tapety: 4,4 x 2 m.

Po Festiwalu Wnętrz 2015

Po Festiwalu Wnętrz 2015

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas krakowskiego Festiwalu Wnętrz 2015.

Gratulujemy również zwycięzcom konkursu, w którym nagrodami były nasze plakaty inspirowane muralami z lat 50-tych i 60-tych XX wieku. Bardzo nam było miło gościć wielu projektantów, wykładowców i przedstawicieli firm produkujących elementy wyposażenia wnętrz. Spotkania, mamy nadzieję, zaowocują współpracą, nowymi projektami i realizacjami.

Cieszymy się, że udało nam się zainteresować wiele osób naszą ideą „Tapet z duszą” :)

Festiwal Wnętrz w Krakowie 2015

Festiwal Wnętrz w Krakowie 2015

Zapraszamy na nasze stoisko na Festiwalu Wnętrz w Krakowie w dniach 13-14.06. Wkrótce więcej informacji.

© Copyright FREZO 2016
Wszystkie wzory chronione są prawem autorskim