Katalog 2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem w wersji elektronicznej.

Pobierz (PDF)

Starsze aktualności

Katalog 2020

Katalog 2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem w wersji elektronicznej. Pobierz (PDF)

FREZO na wystawie „Cenne bo polskie”

FREZO na wystawie „Cenne bo polskie”

Zostaliśmy zaproszeni przez Ewę Mierzejewską do udziału w drugiej edycji wystawy „Cenne bo polskie”,która odbyła się w ramach Warsaw Home 2019.  Prezentowaliśmy tam po raz pierwszy tkaniny z naszym wzornictwem, nową kolekcję ceramiki zaprojektowaną przez Kasię Olechnicką oraz oczywiście tapety.

FREZO na targach Abimad w Sao Paulo

FREZO na targach Abimad w Sao Paulo

Na przełomie stycznia i lutego braliśmy udział w jednych z największych targów wnętrzarskich w Ameryce Południowej, gdzie wraz z naszym brazylijskim partnerem, firmą Tapetah, prezentowaliśmy nasze tapety oraz dywany.

Wystawa w Brazylii

Wystawa w Brazylii

31 styczia, w pięknych wnętrzach Galerii Tapetah w Sao Paulo odbył się wieczór poświęcony twórczości Franciszka Michałka. Prezentujemy krótką relacje z tego wydarzenia, które zaszczycił swoją obecnością znakomity reżyser Andrzej Bukowiński, polski konsul honorowy w Sao Paulo.

Nominacje Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Nominacje Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Dwa z naszych projektów, „Kongo” oraz „Nadmorskie dziewczęta” otrzymały nominację Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie do konkursu „Dobry Wzór 2018″ na najlepiej zaprojektowane produkty w Polsce.  

FREZO w ELLE Decoration Polska

FREZO w ELLE Decoration Polska

W numerze ELLE Decoration Polska (3/2018) możecie Państwo obejrzeć sesje zdjęciową krakowskiego wnętrza projektu Stellar Studio a w nim tapetę „Powitanie deszczu” na podstawie monotypii Fr. Michałka z pierwszej połowy lat 60. projekt wnętrza: Stellar Studio stylizacja: Aldona Bejnarowicz fotografia: Fotografia wnętrz i architektury Piotr Gęsicki

Ekspozycja tapet FREZO w T3 Atelier w Katowicach i Krakowie

Ekspozycja tapet FREZO w T3 Atelier w Katowicach i Krakowie

Dystrybutorem tapet FREZO w Krakowie i Katowicach jest firma T3 Atelier. Zapraszamy do odwiedzenia salonów i zobaczenia na żywo naszych tapet. T3 Atelier to firma, która doradza, projektuje wnętrza i dostarcza najlepsze wyposażenie domów, rezydencji, apartamentów, loftów. Oferta firmy została wyselekcjonowana z grona najlepszych producentów mebli i wyposażenia wnętrz w Europie i na świecie. T3…

FREZO na Warsaw Home Expo 2017

FREZO na Warsaw Home Expo 2017

Kilka migawek z naszego pobytu na targach Warsaw Home 2017 w Nadarzynie pod Warszawą. Warsaw Home to międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbywają się w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo-dekoracyjnej. Celem targów jest z jednej strony stworzenie platformy biznesowej dla międzynarodowych kontraktacji, z drugiej zaś…

Realizacja w Baltic Restaurant w Londynie
Wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Kolejne ważne wyróżnienie dla FREZO !!! 26 pażdziernika z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotra Glińskiego odebraliśmy wyróżnienie „Wzór Roku dla Kultury” za nasze tapety inspirowane muralami z okresu PRL.  

© Copyright FREZO 2016-2018
Wszystkie wzory chronione są prawem autorskim